Kapitola 12 : Kouzlo pro vyhledávání.

20. prosince 2006 v 18:52 | Naja |  HP a Šípy Zla
Další…omlouvám se, ale je opět docela krátká!! A čtete do konce!!!Čeká tam na Vás mini soutěž!!!
Věnuji to Flave, protože….no, však ty víš proč Flave!!
Naja

Probudil se….bylo to zvláštní…jak se mu vůbec podařilo usnout??? Nepamatoval se na to, ale důležité pro něj bylo to, že se musí co nejdřív vydat pro Šíp Zla.Přemístí ho sem, a sám se přemístí ze skály.Potom bude muset Šíp Zla přemístit do Bradavic.Zůstane tady…nechce se mu jít zpět, když tam nic nemá…sice je pravda, že tam má tátu, mámu, sestru a nejlepšího kamaráda, ale Ginny ne.Už mu to ani nepřipadalo kruté…byl s tím smířený…Věděl, že by mu nepomůže uzamčení do sebe,ale bylo toho na něj moc.Po smrti Siriuse se to snažil nějak překousnout, ale teď už to nešlo…..a nejlíp začne u toho, když si trochu zariskuje…
Jde na to.Kouzlo je připravené a on taky.Hodil na sebe kožich, nadechl se a PRÁSK!
Začalo foukat a mrznou.Docela hodně.Viděl ale před sebou zase to hrozné minové pole. Chtěl vyčarovat Štít požehnání..ale nešlo to!!! ,Jak je to možné?, opakoval si.A tak se musel přemístit zpět do svého příbytku.
O týden později (když už byli všichni zoufalí) seděla Hermiona Grangerová seděla u krbu ve společenské místnosti a přemýšlela.Musí vymyslet něco, čím by našla Harryho, svého bratra, své dvojče.,Existuje starodávná magie,ale…Ježiši.. musím do knihovny, bručela si pro sebe. A pádila do knihovny.Otevřela dveře, ani si nevšimla nadávající Madam Pinceové a šla rychle pro knihu Starodávná magie, ale na ní bylo upozornění: V této knize najdete jen některé kouzla Starodávné magie!Starodávná kouzla jsou nám neznámá!!!
,Ach, bože, ať je tady to kouzlo., a bylo tam.
Kouzlo pro vyhledávání není nijak složité.Naši předci jej vynalezli a
používali tehdy, když se ztratil někdy z jejich kmene ( kouzlo vzniklo na
počátku magie).Kouzlo je velice účinné a není třeba žádné zaříkací formule.
Potřeby: Mapa světa, krystal, nějaká věc postrádané osoby, soustředěnost.
Postup: Na stůl ( nejlépe na podlahu ) položte mapu.Do jedné ruky si vezměte
krystal na provázku a do druhé ruky věc postrádané osoby.Ruku s krystalem
dejte nad mapu a myslete na osobu, kterou chcete najít.Krystal se začne točit
a pak se na mapě zastaví na tom místě, kde se postrádaný/á nachází.
Má to!!! A může to udělat hned!!Harryho fotku (jakože patřila jemu), na které je s rodiči, teď nosila pořád při sobě pro vzpomínku.Krystal našla v pomůckách pro starší studenty a mapu v knihovně.Začala.Krystal, fotka, mapa, Harry.Krystal se roztočil.Nějakou chvíli se točil a pak se zastavil.Užasle zírala na nápis Mount Everest.Musí ale jednat.Mapu, krystal a fotku shrábla do ruky a utíkal pryč, za školní pozemky.Jakmile se tam ocitla - PRÁSK.A nestačila se divit, jak je Mount Everest vysoká….Harryho tu ale neviděla…Nevěděla, že Harry před minutou vyšel ven na obchůzku hory a šel si také cvičit Štít Požehnání…Nešel mu a on asi věděl proč.
...
Tááááááák, kdo uhodne proč, dám mu další kapitolku.Je to lehké, stačí když si pořádně pročtete kapitolu deset!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama