Kapitola 13 : Voldemort je zpět

26. prosince 2006 v 19:27 | Naja |  HP a Šípy Zla
Doufám, že jste měli hezké Vánoce...a je to Norbertovi za mini soutěž!!!Pá

Harry už byl zase ve svém příbytku, který Hermiona ještě nenašla.Už tu seděla na kameni dobrou hodinu.V tom si vzpomněla na medailon.Harry ho má určitě u sebe!!
Harry, já vím že jsi tady, u Mount Everestu.
A on jí teda napsal:
Kde jsi???Jsi sama???
Hermiona:
Jo, jsem sama.Sedím na kameni mezi dvěmi stromy.Už tu sedím hodinu.Tak se ukaž!!!
Harry:
Tak se podívej nad sebe!
Hermiona se podívala nad sebe a uviděla malý stromový příbytek.Za chvíli se tam objevil Harryho obličej a nakonec i tělo.Po žebříku k ní slezl.
"Harry!!!Měla jsem takový strach!!" a vrhla se mu do náruče.
"Hermiono, jak jsi mě našla?"
"Na tom teď nezáleží.Harry!Vždyť jsi úplně vychrtlý!!!Ty jsi nejedl???!"
"Ani jsem na to nějak neměl čas." Harry byl opravdu suchý.Dokonalý příklad matematický i přírodopisný.V matematice by se na něm dali počítat žebra a v přírodopisu by byl dokonalou ukázkou kostry.Hermiona si taky všimla šrámu na ruce.
"Harry, proč jsi utekl????Všichni měli strach.Ani neví, že jsem se za tebou vydala!!"
"To jsi neměla dělat, budou mít o tebe strach."
"A ty si myslíš, že o tebe nemají??" rozčílila se.
"Nevím."
"Tak proč jsi teda utekl?"
"Ty to nevíš??O Ginny???"
"Hele, nebudeme to řešit tady ne???"
"Dobře, pojď na horu ke mně."
Vyšplhali do příbytku a začali se bavit.Dozvěděl se od Hermiony jak se věci mají.
"Harry," řekla mu : "Ginny ti nedala kopačky proto, že by tě nechtěla, ale proto, že jí Dean vyhrožoval."
"Cože???" vyjevil své překvapení Harry.
"Ano, vyhrožoval jí hrozným způsobem.Ukázal jí Znamení Zla a oznámil jí, že má dobrý přístup k Šípům Zla a jestli se s tebou nerozejde,zabije tě.Blbec jeden.Teď už je v Azkabanu a v ložnici máte jednu volnou postel.To je vše.Vrátíš se se mnou, že jo????"
"Ne, nechci se vrátit.Jsi hodná, že jsi sem přišla, ale měla bys jít."
"To v žádném případě.Co chceš dělat???"
"Udělám to jednoduše.Vymažu si paměť.Ale to jsem ti neměl říkat.Štít požehnání nemám kvůli tomu zranění a ani mi to nevadí.Teď se rozloučíme.Už mě nehledej.Tady už nebudu.Vím, že si mě našla pomocí kouzla, ale můj nový dům jsem vybavil tak, že mě nenajdete ani kouzlem.Bude to tak lepší.Věř mi.Medailon si nechej a odznak primusů dej Ronovi, on se o něj postará lépe než já ( podal jí obě věci ).A kdyby si Ginny myslela, že to dělám kvůli ní, tak jí řekni, že to je kvůli tomu, aby vám Voldemort nějak neublížil.Když tam nebudu a nebudu o ničem vědět snad vám nic neudělá." Pak ji objal, začali jí stékat po tváři slzy.
"Harry, to nemůžeš!!!!" mezi vzlyky.
"Nemůžu, musím.Měl jsem sen o Voldemortovi a ani se neptej, co v něm bylo.Musím pryč.Nedělej si o mě starosti." Švihl hůlkou a Hermiona se přenesla do Bradavic. Bodalo ho to u srdce.. stékaly mu slzy po tváři stejně jako předtím Hermioně. Přemístil se do předem vyhlídnuté, stovky vzdálené vesnici, kde už měl koupený svůj dům.Hůlkou si namířil na čelo, pronesl kouzlo a celý magický svět mu zmizel.Věděl jen, že jeho rodiče umřeli při autonehodě a on tu bydlí sám (dvě zranění na ruce taky z nedávné autonehody, jedno zranění na dlani, jedno bylo přes půl ruky).Taky věděl, že pracuje ve skladu.(to zaměstnání si zajistil ,když si kupoval dům).
Do společenské místnosti, ve které byl jen Ron (byla sobota a všichni ostatní byli venku ), se přemístila Hermiona Grangerová přímo do pohodlného křesla.Začala usedavě plakat a Ron k ní ihned přiběhl.
"Hermiono, kde jsi byla a proč pláčeš????"
"H Harry se u už n nevrátí.B byla j jsem u n něj a a ř říkal, ž že si v vymaže paměť a a už se nevrátí.Ch chápeš t to???" vzlykala.
"Ježiši Kriste, co nám to udělal??" a rty spolu s očima se mu začaly třást.
"P prý měl nějaký s sen o o V Voldemortovi a a t ten nám ch chce ublížit, č či co.P prý to m musel u udělat p pro naši b bezpečnost."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama