Kapitola 35 : Poslední bitva

8. listopadu 2007 v 17:50 | Naja |  HP a Šípy Zla
Po dlohé době se vám ozývá Naja, která nezapomněla, i když měl veliké zpoždění.
A teď vážně, moc se omlouvám, ale byla jsem poslední měsíc jaksi hodně mimo. Až teď jsem dostala spisovatelskou chuť a konečně tady něco přibyde. Jinak děkuju všem mocinky za komentáře a pro první koment je připravené věnování poslední kapitolky....po ní bude následovat závěr a pak?? konec....♥
P.S. kapitolka nestojí za nic, nejsem v kondici. A taky se m i nechtěla ta bitva nějak vypisovat. je to hodně pozkracované.

Přes ten týden si hodně užili. Herm si po nějakém čase zvykla na umění ovládat vítr, a všeobecně všichni si zvykli na příchod bitvy.
Harry byl však den ode dne nervóznější. Nervóznější z toho, že to nezvládne.Nezvládne zachránit svět.
V den bitvy vůbec nebyl k nalezení. Když už si Ginny myslela, že se zblázní strachy, našel ho Ron Komnatě nejvyšší potřeby, jak počítá. Už byl asi u 12 389.
A ještě když se slunce chystalo za obzor, nebyl připravený.Ne po fyzické stránce, ale po té psychické.
Fyzicky ale i prakticky se připravili výborně.Pan Weasley přitáhl všelijaké výbušné mudlovské věci, které se budou velmi hodit.Nože, dýky,..atd. Takže každý byl vybavený jednou výbušnou směsí, dýkou, 2 noži, kouřovými svíčkami, dámy ostrými pilníky na nehty, páni a hoši žiletkami a všichni hůlky, kabáty s Protegem a taky hodně vymožeností Freda a George. Proste se připravili co nejvíc.
S Harrym psychika jen cloumala. Vůbec nevěděl, co má dělat. Nechtěl být takto nervózní před Voldemortem.Řekl si, že nebude.
Slunce zašlo. Celé obyvatelstvo Bradavic bylo venku.Hrobové ticho zahalilo noc a z lesa se začaly ozývat zlověstné hučení válečného pokřiku.Cítil jak se vedle něj Ginny trochu otřásla. Harry jí stiskl ruku a pošeptal :" Miluju tě." Ginny mu odpověděla polibkem.
Pak je však osvítilo světlo. Všude se začal vynořovat oheň. Každý byl od sebe odloučen kruhem plamene. Nikol se snažila hasit, ale byla z toho tepla hrozně povadlá. Zvykla si totiž na vodní chlad. Herm se snažila oheň větrem rozfoukat, ale málem přitom popálila Nevilla. A Sirius chtěl oheň nějak odvolat pomocí země, ale taky to nefungovalo.Z lesa se blížili postavy. Byly jich stovky, tisíce! Bazilišci, Smrtijedi, Mozkomorové, další stvoření a v první řadě Voldemort, který asi měl na svědomí všechen ten oheň.
"Ale ale..všichni uvěznění..ccc..a to jste si mysleli, že tuhle bitvu vyhrajete, nebo ne? Ubozí…A kde je vůbec náš slavný Harry? Á tady jsi Harry…těšíš se na smrt?" rozesmál se Voldemort
" Jasně, ale na tvoji."
"Harry, zajímalo by mě, jak se chceš dostat z toho ohně?"
"Asi nějak takhle." Upřel zrak a oheň kolem něj se začal zmenšovat. Ubíral ohni energii a přidával ji do sebe, což mu mohlo být užitečné. Pak vystoupil z bývalého kruhu.
"Myslím, že oheň nebude zas takový problém." Dodal a poslal na Voldemorta kletbu. Ani si nevšiml v zápalu boje, že na ostatní posílají kletbu Smrtijedi. Neměl čas je ale zachraňovat. Poslal fénixe na bazilišky, ostatní tvory na tvory z druhé strany a přemýšlel jak pomoct kamarádům. Nebylo to vůbec lehké, protože se při tom musel vyhýbat Voldemortovým střelám.
"Harry!" zněl výkřik Hermiony, protože kruhy se začaly pomalu zmenšovat.
Docvaklo mu to až po chvíli.
"Hermiono, LÁSKA!"
"Co je s láskou?"
"Voldemort ji neuznává a jako jediná dokáže porazit oheň, vzpomínáš?" Při mluvení bojoval, takže trochu koktal.
Pak už věděl, že se nemusí o nic starat. Hermiona je chytrá, určitě přijde na nějaké kouzlo.A měl pravdu.
"Rone," šeptala Ronovi:"Opakuj po mě. LOVE IS THE MOST POWERFUL ELEMENT OF ALL ELEMENTS. (hej, možná je blbě slovosled, ale ajina není moje silná stránka).
Ron poctivě opakoval a poté se z jejich hůlek začalo řinout červené světlo, které se proplétalo s malými červenými srdíčky.všechen oheň byl zažehnán a strana dobra začala mít konečně převahu. Jen s Harrym to vypadalo bledě. Voldemort měl značně navrch a jemu už docházeli síly. Jakoby se energie v něm zbláznila nebo co. Jakoby to byla zkouška.Štít požehnání ho sice chránil před kletbami, ale před tělesným vyčerpáním ne.
Těžce oddychoval, zavřel oči.
Při otevření viděl , jak na něj letí Šíp Zla. Hrůzou se mu rozšířili zorničky. Stihl však na poslední chvíli uskočit.
/Přece se nenechám zabít!!!/ okřikl se v duchu.
Vykřikl navenek a pak se z jeho úst vydrala děsivá Avada Kedavra. Voldemorta zasáhla přímo do hrudníku. Všechno utichlo. Aby měl jistotu, že se nikdy nevrátí, vzal přes kus látky Šíp Zla a bodl Voldemortovi do srdce. Otřásl se, tolik zlé krve vytékalo z tolik zlého člověka.
Voldemortovo tělo se rozpadlo na prach.
Pak jako by ho zasáhla vlna energie a hned na to se z něj zase vytrácela, vytrácela se úplně…
Hermiona, Nikol a Sirius na tom taky nebyly nejlépe. Hermiona se začala točit ve velkém tornádu, Nikol ve velké vodní bublině a Siriuse začala kořeny spoutávat sama země.Všechny živli se proti majitelům obrátili. I oheň proti voldemortovým Smrtijedům. Jak ti prchali!!
Ostatní se snažili zachránit Herm, Nikol a Siria.
Jako první dostali ven Siria, protože použili na rozřezání kořenů pilníky, žiletka a v neposlední řadě i výbušniny. Poté Herm, které pomohl Ron, když za ní skočil do víru a nakonec Nikol, protože velkou tyčí probodly bubliny vody.
"Vyhráli jsem!!!!!!" ozvaly se výkřiky za všech stran.
Ginny však nevypadal šťastně. Její oči hledali Harryho, který nikde nebyl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama